Imperial Life

VIP консьерж сервіс

Оренда автомобіля

Побувати в усіх цікавих місцях на Ібіці, встигнути усюди та нічого не прогавити можливо лише на автомобілі. Оренда авто Ібіца практикує постійно, тому немає перепон для того, аби взяти напрокат машину, що найбільше відповідатиме вашим вимогам. Це може бути як авто бізнес-класу, так і економ. Проїзна частина на Ібіці постійно перевіряється та своєчасно ремонтується, тому подорож на авто буде максимально комфортною.

Деякі нюанси поїздок по Ібіці

Перед тим, як орендувати авто, слід знати особливості руху Ібіцею. Працівники нашого сервісу постійно повідомляють водіїв про те, що:

На початку такого процесу, як оренда авто на Ібіці, слід ретельно оглянути його, щоб не пропустити подряпини. Усі пошкодження слід зазначити у договорі. Наші менеджери обов`язково попередять вас про те, які документи потрібні для оренди. Це права водія міжнародного зразку, закордоний паспорт та іменна банківська картка, на якій будуть бронюватися гроші за авто.

Ми пропонуємо багато варіантів

Наш сервіс пропонує різні машини – прокат авто (Ібіца) ніколи не був таким простим та приємним, як з нами. Є можливість орендувати автомобіль заздалегідь, щоб не перейматися цім питанням у аеропорті. Ви можете об’їхати усі нічні клуби Ібіці та не відмовляти собі в зайвій чарці, якщо замовите послугу «приватний водій». Вона буде доречна і тоді, коли клієнтові не виповнилося 21 року чи стаж водія менше12 місяців.

Оренда машини на Ібіці дає можливість побувати в історичних місцях, таких, як Собор Санта-Марія чи Замок, який приваблює красивими архітектурними формами. Малюкам та дорослим сподобається аквапарк «Аквамар» – у ньому зосереджено багато розваг, які запам`ятаються надовго. Оренда – це більш економно, ніж поїздки на таксі, тому для тих, хто не вміє сидіти на одному місці, а бажає повністю насолодитися красою Ібіці, така послуга стане найкращим варіантом.


Замовити послугу

Завдяки нашим спеціалістам ви зможете здійснити власну мрію, почувати себе захищеним чи організувати будь-який захід.

Ми готові запропонувати класичні та нестандартні рішення незалежно від складності ситуації – нашим майбутнім клієнтам залишилось тільки стати ними у теперішньому часі. Звертайтесь, разом ми знайдемо вихід із будь-якої ситуації!


Copyright © 2018 Imperial Life