Imperial Life

VIP консьерж сервіс

Фіктивний шлюб

Проживати у Європі можна постійно та тимчасово. Останній варіант реальний тільки за умови отримання громадянства будь-якої країни, що входить до складу Європейського Союзу (ЄС). Можна добиватися виду на проживання, постійно оформлювати візи, йти до мети довгими шляхами, а можна проконсультуватися з нашими адвокатами та отримати громадянство значно швидше, оформивши фіктивний шлюб.

Що дає громадянство ЄС?

Це свобода, впевненість та повний захист обраної держави. Громадянин Європейського Союзу має право на:

Це право стати повноцінним громадянином обраної країни. Людина може самостійно вибирати де вона бажає жити. А наш сервіс допоможе здійснити мрію про проживання у європейській країні максимально швидко. Професійні юристи проконсультують вас про умови оформлення шлюбу, попередять про можливі ризики та знайдуть шляхи вирішення спірних питань.

Фіктивний шлюб – один з прямих шляхів

Громадянство ЄС дається автоматично, якщо іноземець одружився чи жінка з іншої країни вийшла заміж за європейця. Але як бути, якщо друга половинка у обраній країні знаходитися ніяк не хоче? Можна скористатися фіктивним шлюбом за відносно невеликі гроші та стати громадянином Європейського Союзу на практично законних умовах. Чоловіком та жінкою у даному випадку стають лише «на папері», ніяких обов`язків та чи інша сторона виконувати не буде. Тільки треба обирати країну, де офіційне розлучення буде проходити максимально просто та швидко. Для цього краще проконсультуватися з юристом по сімейних справах міжнародного класу.

Після отримання громадянства можна ініціювати процес розлучення. Як правило, при фіктивному шлюбі обидві сторони отримують те, що хотіли – громадянство та матеріальну винагороду. Щоправда буває й таке, що пара залишається у шлюбі і він стає справжнім. Головне у цій справі – якісне юридичне оформлення угоди, що буде влаштовувати обидві сторони. Ми врахуємо усі нюанси, щоб захистити вас від найменших труднощів. Наші адвокати зроблять усе.


Замовити послугу

Завдяки нашим спеціалістам ви зможете здійснити власну мрію, почувати себе захищеним чи організувати будь-який захід.

Ми готові запропонувати класичні та нестандартні рішення незалежно від складності ситуації – нашим майбутнім клієнтам залишилось тільки стати ними у теперішньому часі. Звертайтесь, разом ми знайдемо вихід із будь-якої ситуації!


Copyright © 2018 Imperial Life