Imperial Life

VIP консьерж сервіс

Купівля нерухомості

Для придбання нерухомості потрібно мати достатньо грошей, але не так багато, як здається на перший погляд. Купівля нерухомості закордоном – це ще один захід, який використовується для отримання громадянства Європейського Союзу. Воно надає безліч пільг – це й можливість отримати подвійне чи друге громадянство, якісна медична допомога, навчання у кращих європейських учбових закладах та багато іншого. Купівля нерухомості будь-якого призначення – це найпростіший шлях отримання громадянства.

Що можна купити?

Нерухомістю називають усе, що неможна пересунути. Отже людина, котра вирішила отримати громадянство однієї з європейських країн таким чином, може купувати:

Усе це майно потрібно не тільки купити, але й оформити на своє ім`я належним чином. Нерухомість треба перевірити на юридичну чистоту, укласти угоду з урахуванням усіх нюансів законодавства країни, де вона куплена. Це нелегко, особливо якщо людина знаходиться на іншому куточку планети та може контролювати процес лише за допомогою телефонного зв`язку чи Інтернету.

Чим може допомогти наш сервіс?

Ми проконтролюємо процес купівлі нерухомості будь-якого призначення з моменту вибору країни до підписання угоди. Майбутній володар зможе приїхати тільки для того, щоб поставити підпис та оплатити нерухомість – все від якісної перевірки будинку чи земельної ділянки до урахування нюансів законодавства наші адвокати візьмуть на себе. Персональний представник буде захищати ваші інтереси.

До того ж, після завершення процесу треба йти далі. Щоб отримати громадянство обраної країни Європейського Союзу потрібно збирати документи, подавати у різні інстанції, контролювати їх рух. Якщо людина має достатньо часу та знань – вона зможе це зробити. Але найчастіше без адвоката уникнути помилок дуже складно. Ми пропонуємо допомогу, що дає можливість швидко досягнути мети, а також зекономити час та власні фінанси. До нас звертаються якщо потрібен юрист-представник в європейській країні та за консультацією перед тим, як розпочати процес отримання громадянства ЄС. Ми допомагаємо у будь-якому випадку.


Замовити послугу

Завдяки нашим спеціалістам ви зможете здійснити власну мрію, почувати себе захищеним чи організувати будь-який захід.

Ми готові запропонувати класичні та нестандартні рішення незалежно від складності ситуації – нашим майбутнім клієнтам залишилось тільки стати ними у теперішньому часі. Звертайтесь, разом ми знайдемо вихід із будь-якої ситуації!


Copyright © 2018 Imperial Life