Imperial Life

VIP консьерж сервіс

Купівля / продаж під ключ

На Ібіці хочуть оселитися люди, котрі завжди мріяли жити в раю. Розкішна природа, екологічна чистота, завжди гарний настрій – бо це острів-свято, тому дуже часто виникає питання переїзду сюди. Купити будинок на Ібіці не так просто, як здається на перший погляд. Треба враховувати усі нюанси, щоб угоду було неможливо розірвати, отже, як мінімум, потрібна професійна юридична консультація. Є й інші дрібниці, які при уважному розгляді такими вже не здаються.

Що потрібно для вдалої покупки будинка?

Сама процедура мало чим відрізняється від такої ж в інших країнах. Для того, щоб купити нерухомість на Ібіці, потрібно:

І тільки потім людина, для якої куплено будинок «під ключ» на Ібіці, може заселятися. Це може бути щойно побудоване приміщення або будинок, проданий господарями, які в ньому мешкали. Для контролю процесу необхідно постійно літати на острів чи винаймати житло. У даному випадку загальна сума купівлі виявиться дуже високою. Але можна й доручити усі дії працівникам нашого сервісу, а клієнтові залишиться лише безпосередній вибір будинку та підписання угоди.

Як наш сервіс допоможе зекономити?

Якщо угода буде підписана з порушенням законодавства – покупець може втратити і нерухомість, і гроші. Саме тому купити будинок «під ключ» на Ібіці краще за допомогою професіоналів. По-перше це безпечніше, а, по-друге, зручніше. Наші адвокати знають усі правила та виключення з них, які стосуються як купівлі нерухомості громадянином Іспанії, так і іноземцем, тому угода буде проведена юридично грамотно.

Із нашою допомогою можна не тільки купити, але й продати будинок на Ібіці. Така потреба виникає у зв`язку зі змінами у життєвих планах чи роботі. Іноді це треба зробити дуже терміново, але без особливого зниження ціни. Тільки професійна робота нашого сервісу допоможе задовільнити обидві сторони угоди – купити чи продати нерухомість на Ібіці за вигідною ціною. Ми враховуємо усе – місце розташування будинку, його призначення (житлове чи комерційне), кількість кімнат, площу, інші нюанси. Отримайте більш детальну консультацію телефоном!


Замовити послугу

Завдяки нашим спеціалістам ви зможете здійснити власну мрію, почувати себе захищеним чи організувати будь-який захід.

Ми готові запропонувати класичні та нестандартні рішення незалежно від складності ситуації – нашим майбутнім клієнтам залишилось тільки стати ними у теперішньому часі. Звертайтесь, разом ми знайдемо вихід із будь-якої ситуації!


Copyright © 2018 Imperial Life