Imperial Life

VIP консьерж сервіс

Охорона

Відпочинок повинен бути не тільки яскравим та цікавим, але й безпечним. Тому зірки та просто відомі особистості наймають охорону. Спеціально навчена людина (а може й не одна) буде поруч із вами цілодобово та при найменшій небезпеці зможе допомогти. Зараз зручність цієї послуги оцінили й звичайні відпочиваючі. Хоча острів і вважається безпечним – супровід охорони на Ібіці буде завжди доречний, адже це стовідсоткова гарантія комфортного відпочинку.

Кому потрібна охорона на Ібіці?

Наш сервіс пропонує послуги охорони усім бажаючим. Найчастіше ними користуються:

Це далеко не повний список тих, кому потрібна приватна охорона на Ібіці. Враховуючи, що на острові багато розважальних закладів, така послуга може стати в нагоді кожному з відпочиваючих, щоб повернутися до готелю після веселої вечірки без неприємних пригод. Отже, про власну безпеку бажано потурбуватися заздалегідь.

Ми пропонуємо повну безпеку

Наш сервіс у змозі забезпечити охорону будь-якому клієнтові. Ви можете обрати одного двох чи більше охоронців, зробити вибір на користь чоловіка чи жінки, вказати вік, тощо. Працівники, котрих ми пропонуємо, мають право носити та в разі необхідності застосовувати зброю, володіють різними видами єдиноборств, в них бездоганна репутація.

Їх діяльність ліцензована в повній відповідності з чинним законодавством. Охорона на Ібіці зможе миттєво зреагувати на небезпечну ситуацію та прийняти необхідні заходи. Скільки часу працівникам треба знаходитися поруч вирішуєте ви.

Особливо рекомендовано замовити таку послугу, якщо на острові святкуватимуть якусь визначну дату у місці скупчення великого натовпу. Охоронець збереже і самого підопічного від будь-якої небезпеки, і його особисті речі від крадіжки. Наявність такої людини поруч – це гарантія дійсно комфортного відпочинку. Можна замовити охоронця-водія і заощадити на послузі «приватний водій». Власна безпека – це найдорожче для людини. Наш сервіс здивує вас приємними цінами, а тому варто подбати про присутність охорони на відпочинку просто зараз.


Замовити послугу

Завдяки нашим спеціалістам ви зможете здійснити власну мрію, почувати себе захищеним чи організувати будь-який захід.

Ми готові запропонувати класичні та нестандартні рішення незалежно від складності ситуації – нашим майбутнім клієнтам залишилось тільки стати ними у теперішньому часі. Звертайтесь, разом ми знайдемо вихід із будь-якої ситуації!


Copyright © 2018 Imperial Life