Imperial Life

VIP консьерж сервіс

Оренда

Мрієте жити поблизу моря, але не маєте достатньо грошей для купівлі будинку? Вихід є –постійна оренда будинку на Ібіці дає таку можливість за набагато меншу суму. Таке рішення –шлях до багатьох переваг. Не треба щоразу шукати апартаменти, коли виникла можливість прилетіти на острів, можна заселитись у будь-який час без додаткової оплати.

Які можливості дає довгострокова оренда будинку?

Оренда апартаментів на Ібіці – це багато можливостей, якщо підійти до вирішення цього питання відповідально. Наприклад:

Навіть можливість у будь-якій час зірватись на улюблений острів із друзями чи родиною є дуже привабливою. Його неможливо розлюбити – якщо хоч раз побувати на Ібіці – приємні спогади лишаться на усе життя. Природа острову закохує в себе назавжди.

Можливості нашого сервісу

Ми можем допомогти не тільки зняти житло на Ібіці на будь-якій термін, але й допомогти орендувати комерційну нерухомість. На острові є багато напрямків для створення та розвитку власного бізнесу, тому офіс, склад чи магазин стануть у нагоді. А якщо бізнес-ідея виявиться вдалою – можна розширятись та придбати нерухомість для бізнесу.

Популярна і оренда вілли на Ібіці на короткий термін. Ми запропонуємо найкращий варіант, відштовхуючись від призначення приміщення. Адже для святкування весілля, проведення ділових переговорів та просто затишного відпочинку вони будуть різними. І треба пам`ятати, що орендувати нерухомість для будь-яких цілей – це лише половина справи. Необхідно ще оформити угоду відповідно до законодавства Іспанії, прописати у ній усі деталі для спокійного користування приміщеннями. Наші адвокати прослідкують, щоб умови та потреби клієнта при оренді будь-якого типу нерухомості були задовільнені.


Замовити послугу

Завдяки нашим спеціалістам ви зможете здійснити власну мрію, почувати себе захищеним чи організувати будь-який захід.

Ми готові запропонувати класичні та нестандартні рішення незалежно від складності ситуації – нашим майбутнім клієнтам залишилось тільки стати ними у теперішньому часі. Звертайтесь, разом ми знайдемо вихід із будь-якої ситуації!


Copyright © 2018 Imperial Life