Imperial Life

VIP консьерж сервіс

Організація ділових зустрічей

Чарівна Ібіца – це відмінний острів для відпочинку, але й ділові питання на ньому також вирішуються просто та легко. Укладання угод, обговорювання умов, злиття компаній та відкриття філіалів – природа та сама атмосфера острова сприяють прийняттю тільки вірних рішень. А хороша організація ділових зустрічей на Ібіці від нашого сервісу цьому ще й допоможе. Адже на майбутні партнерські відносини впливають будь-які нюанси.

Що важливо для ділової зустрічі?

Для початку необхідний трансфер учасників із аеропорту. Місцем проведення зборів акціонерів, майбутніх партнерів, тощо може стати спеціально облаштована кімната в готелі, офіс у бізнес-центрі чи навіть ресторан. Але головне щоб приміщення відповідало меті будь-якої ділової зустрічі. Тобто було:

Якщо організація ділових переговорів на Ібіці буде влаштована вірно – її результати підуть на користь обом сторонам. Можна навіть відсвяткувати цю подію та замовити столик у ресторані чи клубі. Деякі компанії віддають перевагу оренді яхти для святкування.

Ми вам пропонуємо…

Наш сервіс знає усі тонкощі організації ділових зустрічей, тому наші працівники точно знають, що найбільше підійде для будь-якої з них. Для проведення зустрічі нам лише необхідно знати кількість учасників та особливі побажання – організація заходів на Ібіці буде на висоті. Уважно прислухаючись до думки клієнтів, ми можемо запропонувати оригінальне місце проведення переговорів чи інші ідеї, які будуть створювати необхідну атмосферу. Важливим може стати навіть освітлювання чи колір ручки для підписання договору. Ми не забуваємо про будь-які дрібниці.

Якщо ви плануєте презентацію – наші співробітники допоможуть у організації реклами заходу та закупівлі невеличких подарунків для його учасників. Для закритих переговорів ми підготуємо окрему кімнату з усім необхідним і звичайно ж дотримаємося повної конфіденційності. Але, якщо збираються акціонери компанії для підведення підсумків року – рекомендуємо оренду яхти для такої зустрічі. Ми гарантуємо гнучкий підхід до будь-якої ситуації та швидке рішення усіх питань.


Замовити послугу

Завдяки нашим спеціалістам ви зможете здійснити власну мрію, почувати себе захищеним чи організувати будь-який захід.

Ми готові запропонувати класичні та нестандартні рішення незалежно від складності ситуації – нашим майбутнім клієнтам залишилось тільки стати ними у теперішньому часі. Звертайтесь, разом ми знайдемо вихід із будь-якої ситуації!


Copyright © 2018 Imperial Life