Imperial Life

VIP консьерж сервіс

Організація весілля на березі острова

Найромантичніше свято, де два серця навіки з`єднуються у одне та будуть битися в унісон – це весілля. Тож треба відсвяткувати його так, щоб запам`ятати цей день на усе життя. Весілля на острові Ібіца стане ідеальним варіантом, бо сама природа та романтична атмосфера допомагають закоханим повірити у казку. А ще наш сервіс у змозі запропонувати кілька варіантів та місць проведення свята.

Де можна відсвяткувати весілля?

Молодята можуть пройти реєстрацію шлюбу у РАГСі, а вже потім приїхати на острів на святкування. Але все популярнішою стає виїзна реєстрація – з красивими арками, ніжною музикою та романтичною атмосферою. А саме свято можна організувати в різних місцях:

Незабутньою для молодят стає й прогулянка вертольотом – така подорож може бути гарним подарунком від друзів. Не обов`язково влаштовувати вечірку у класичному форматі, можна зробити її, наприклад, у стилі королівського балу за мотивами відомого фільму. А організація весілля на острові Ібіца буде повністю під контролем нашого сервісу.

Чому потрібно вибрати нас?

Весілля – це дуже важливе свято, але його організація потребує вирішення багатьох питань: ідеальне меню, місце, атрибути для дійсно святкової атмосфери повинні розробити професіонали, спираючись на побажання молодят. Потрібно зустріти усіх гостей та організувати трансфер у готель чи апартаменти, обрати ресторан чи клуб та замовити меню, прикрасити місце святкування, найняти оркестр чи орендувати яхту, прослідкувати, щоб гості не сумували на святі і це ще не все. Потрібні фото та відео на згадку, отже треба знайти хорошого оператора.

Молодятам буде не під силу зробити весілля на Ібіці самостійно, тому краще замовити його організацію нашому сервісу та весело святкувати. Ми врахуємо усі дрібниці, аби ніщо не стало на заваді щастю наречених. У всіх присутніх будуть лише приємні спогади, що довго не згаснуть, завдяки фото та відеофільму, знятому на весіллі. Ми будемо контролювати, як підготовчий процес, так і сам хід свята, щоб своєчасно виправляти будь-які недоліки. За вашим бажанням можемо організувати охорону для повної безпеки наречених та гостей. І нехай романтика ніколи не згасає у серцях молодят.


Замовити послугу

Завдяки нашим спеціалістам ви зможете здійснити власну мрію, почувати себе захищеним чи організувати будь-який захід.

Ми готові запропонувати класичні та нестандартні рішення незалежно від складності ситуації – нашим майбутнім клієнтам залишилось тільки стати ними у теперішньому часі. Звертайтесь, разом ми знайдемо вихід із будь-якої ситуації!


Copyright © 2018 Imperial Life