Imperial Life

VIP консьерж сервіс

Політичний притулок

Цим заходом користувалися ще багато років тому – політичний притулок отримували поети, художники, письменники думка котрих не завжди подобалася дієвій владі. Зараз цей захід використовують ще й для отримання громадянства Європейського Союзу. Це один із найбільш ефективних та швидких шляхів. Але деякі нюанси постійно пригальмовують справу. Наприклад, людина повинна пройти належні процедури та поспілкуватися з працівниками прикордонної служби.

В яких випадках можна просити політичний притулок?

Приїхавши в обрану країну та звернувшись у прикордонну службу, треба казати про переслідування у рідної державі. Вони можуть бути з наступних причин:

Але треба мати докази такого переслідування – погрози, відмови у наданні пільг, медичної допомоги чи при зарахуванні в учбовий заклад без законних підстав. Служба обов`язково перевірить слова біженця, а також іншу інформацію. Як варіант, за наданням політичного притулку можна звертатись, якщо на рідній землі проводяться бойові дії.

Чим допомагає наш сервіс?

Отримання громадянства Європейського Союзу можна спростити, якщо звернутися до наших адвокатів. Вони підкажуть, з якої причини простіше звернутися за політичним притулком, допоможуть з отриманням доказів та у разі необхідності захистять права майбутнього громадянина Європи. Важливо все – вибір країни, час, інші нюанси. Можна зробити так, що навіть незначні обставини будуть «грати на руку» в конкретній ситуації, але треба знати як це робиться та як правильно себе поводити.

Ми надаємо юридичну допомогу міжнародного рівня. Бездоганне знання законодавства двох країн (той, з якої хочуть уїхати та європейської) допоможуть вирішити питання максимально швидко. Достатньо часто прикордонні служби затягують процес, шукають привід відмовити біженцю у наданні політичного притулку і якщо людина на знає власних прав – вона здається. До того ж, при наступній спробі у іншій країні відмова буде фігурувати у справі та може негативно впливати на рішення. Тож не варто робити зайві дії. З нами отримати громадянство ЄС значно простіше. Зверніться до нас за першою консультацію та дізнайтеся більше про отримання політичного притулку в обраній вами країні.


Замовити послугу

Завдяки нашим спеціалістам ви зможете здійснити власну мрію, почувати себе захищеним чи організувати будь-який захід.

Ми готові запропонувати класичні та нестандартні рішення незалежно від складності ситуації – нашим майбутнім клієнтам залишилось тільки стати ними у теперішньому часі. Звертайтесь, разом ми знайдемо вихід із будь-якої ситуації!


Copyright © 2018 Imperial Life