Imperial Life

VIP консьерж сервіс

Послуга букінга готелів і столів в кращих клубах острова

Для того, щоб гарантовано влучити у ціль – потрапити до бажаного готелю – треба заздалегідь забронювати номер. У цьому допоможе букінг готелів на Ібіці. Усі готелі з переліком номерів, умов проживання та цін до ваших послуг. Вам тільки залишиться обрати найкращій варіант та сповістити про це наших менеджерів. Усе інше ми зробимо самостійно. Наприклад, обов`язково прослідкуємо, щоб усі умови повністю співпадали з вашими побажаннями.

Які переваги букінгу готелів та столиків у закладах?

Ця послуга користується значним попитом – адже кожен турист хоче відпочивати у найкращих умовах. Ібіца – це шикарний острів із прекрасними зонами для відпочинку, але умови проживання у готелях часто суттєво відрізняються. Крім того, послуга букінгу поширюється і на заклади острова. Сервіс із бронювання допоможе вам:

Крім того, що завчасне бронювання вигідніше за фактичну оренду номера чи столика у клубі. Слід зауважити, що на Ібіці є заклади, де місця зарезервовані далеко наперед.

Що ми пропонуємо?

У нашій базі є практично усі готелі та клуби острова, тому букінг готелів на Ібіці здійснити дуже легко. Варто врахувати бажане розташування готелю, кількість місць, термін гостювання, чи будуть заселятися лише дорослі або з ними приїдуть діти, чи потрібна юним мандрівникам окрема кімната тощо. Як тільки усі бажання стануть відомі працівникам нашого сервісу – пошук ідеального готелю буде розпочато. Ми враховуємо усі побажання клієнтів, тому і відгуки у нас лише позитивні.

Правильне бронювання повинно бути безпечним для банківської картки та ваших фінансів. До того ж, ми пропонуємо можливість відмінити бронювання якщо ваші плани раптово змінилися. Ми можемо замовити не тільки номери для проживання, але й приміщення для проведення тренінгів, конференцій, майстер-класів та інших заходів. Кімната буде облаштована відповідно до ваших потреб. Усі готелі видають звітні документи для відряджених, якщо у цьому є необхідність, але наш сервіс може додатково уточнити наявність такої послуги. Максимальний комфорт та зручність – ось загальний принцип нашої роботи.


Замовити послугу

Завдяки нашим спеціалістам ви зможете здійснити власну мрію, почувати себе захищеним чи організувати будь-який захід.

Ми готові запропонувати класичні та нестандартні рішення незалежно від складності ситуації – нашим майбутнім клієнтам залишилось тільки стати ними у теперішньому часі. Звертайтесь, разом ми знайдемо вихід із будь-якої ситуації!


Copyright © 2018 Imperial Life