Imperial Life

VIP консьерж сервіс

Послуга няні

Сімейний відпочинок на Ібіці може перетворитися на казку чи лишити неприємні спогади. Все залежить від віку та характеру дітей у родині. Малюки не можуть довго знаходитися на одному місці – їх треба постійно займати та відволікати від небезпечних дій. Отже батькам ніколи спокійно відпочити, а вже про те, щоб побувати, наприклад, у нічному клубі – і мови бути не може. Але все можна змінити, якщо узяти з собою професійну няню. На якість відпочинку таке рішення вплине якнайкраще.

Які переваги відпочинку з нянею?

Організувати справжній відпочинок батькам та зробити мандрівку цікавою для малюків – це найменше, що може зробити сучасна няня. Вона стане в нагоді, коли:

До того ж, якщо врахувати, що розваги для мами й тата та дітей дуже різні – няня зможе водити малюків на спеціальні майданчики, прослідкувати за підлітками в аквапарку та організувати режим дня для дитини, відповідно віку. Таким чином, уся родина гарно відпочине й отримає максимальне задоволення від подорожі.

Які няні працюють у нас?

Якщо у вас дуже жвава чи маленька дитина – послуги няні на Ібіці обов`язково потрібні. Вона в змозі вберегти маленьких мандрівників від різних небезпек. Ви можете обрати бажаний вік няні, освіту та вказати інші параметри, наприклад, наявність медичної освіти. Усі наші няні мають педагогічну освіту та можуть надати першу медичну допомогу в разі необхідності. Для батьків це можливість повністю насолодитись усіма розвагами Ібіці, та не турбуватись про безпеку дитини за їх відсутності.

Ціни на послуги няні залежать від її здібностей та кола обов`язків. Скільки часу вона повинна слідкувати за дитиною, що саме робити, чи буде в неї вільний час або вона повністю присвятить себе дітлахам. Наш сервіс врахує усі ваші побажання та запропонує ідеальну няню. Вона знатиме, як заспокоїти дитину, якщо вона вередуватиме та зможе зробити відпочинок цікавим і корисним. Усі наші працівники повністю здорові, що підтверджує регулярний медичний огляд. Саме тому батьки можуть довірити їм найдорожче – власну дитину.


Замовити послугу

Завдяки нашим спеціалістам ви зможете здійснити власну мрію, почувати себе захищеним чи організувати будь-який захід.

Ми готові запропонувати класичні та нестандартні рішення незалежно від складності ситуації – нашим майбутнім клієнтам залишилось тільки стати ними у теперішньому часі. Звертайтесь, разом ми знайдемо вихід із будь-якої ситуації!


Copyright © 2018 Imperial Life