Imperial Life

VIP консьерж сервіс

Приватний водій

Ви вирішили відпочити на Ібіці, але не хочете обтяжувати себе керуванням автівки? Тоді у нагоді стане послуга приватний водій на Ібіці від нашого сервісу. Він зустріне вас в аеропорті, довезе до обраного готелю чи апартаментів, а потім буде у вашому розпорядженні у будь-який час до від’їзду.

Коли необхідний приватний водій?

Ця послуга користується попитом серед тих, хто приїхав у відрядження, подорожує з родиною. І навіть люди, котрі мають можливість керувати самостійно, нерідко наймають особистого водія, особливо якщо планується поїздка багатьма закладами острову. Але найчастіше він потрібен для:

У нашому сервісі можна замовити машину будь-якого класу з водієм. Крім того, ви маєте змогу вказати вік водія, чи інші побажання, що будуть важливі.

Чому послуга «приватний водій» зручніше, ніж самостійні поїздки?

Автомобіль із водієм буде у розпорядженні клієнта увесь час, поки це потрібно. У нашому сервісі працюють водії, котрі добре знають Ібіцу та правила проїзду в її межах. А отже виключаються ситуації, коли турист випадково порушує правила руху чи заблукав на острові. Оренда авто з водієм на Ібіці – це можливість спростити відпочинок та не платити зайві гроші, винаймаючи таксі, особливо, коли поїздок планується багато. До того ж немає необхідності сплачувати за страховку.

Графік поїздок оговорюється заздалегідь, але якщо у ньому трапляються зміни – водій буде на зв`язку цілодобово та приїде куди потрібно. Авто з водієм нерідко винаймають молодята під час весільної мандрівки та студенти. Це зручно, економно та легко – наш сервіс старанно слідкує за відгуками та постійно поліпшує якість послуг.

Водії, що працюють у нас, завжди ввічливі та готові приїхати за вами у будь-який куточок острова. Вони ніколи не залишать вас, навіть за необхідності нічних перевезень (наприклад, при вояжі нічними клубами) та відвезуть до готелю чи апартаментів. Ми цінуємо ваш час, тому наші водії привезуть вас куди би ви не забажали своєчасно. Замовляйте послугу «приватний водій» та відпочивайте з максимальним комфортом!


Замовити послугу

Завдяки нашим спеціалістам ви зможете здійснити власну мрію, почувати себе захищеним чи організувати будь-який захід.

Ми готові запропонувати класичні та нестандартні рішення незалежно від складності ситуації – нашим майбутнім клієнтам залишилось тільки стати ними у теперішньому часі. Звертайтесь, разом ми знайдемо вихід із будь-якої ситуації!


Copyright © 2018 Imperial Life