Imperial Life

VIP консьерж сервіс

Прогулянка на вертольоті

Ібіца – це чудовий острів для відпочинку. А ще він не тільки зручний, але й красивий, тому побачити його з різних ракурсів дуже цікаво. Прогулянка на вертольоті на Ібіці – це відмінний спосіб ще раз захопитися красою острову, побачивши його з висоти пташиного польоту. Такі прогулянки абсолютно безпечні та лишають багато приємних вражень. Ви неодмінно забажаєте повторити політ ще кілька разів.

Чому прогулянки на вертольоті такі привабливі?

Це можливість злитися з вітром, побачити прекрасну, до цього незнайому Ібіцу, побути у захваті від висоти та швидкості. Екскурсія на вертольоті на Ібіці – це:

Наші переваги

Наш сервіс з радістю надасть можливість політати над островом. Ми можемо забронювати вертоліт для дружньої компанії чи родини – з різною кількістю місць. Дата та час екскурсії обговорюється – пілот прибуде у визначений час. Він чудово знає, які куточки острову виглядають найкраще з висоти пташиного польоту та зробить усе, щоб пасажири були у повному захваті. Якщо в салоні буде надто гамірно – можна скористатися навушниками, але деякі люди чудово почувають себе і без них.

Замовляють політ на вертольоті на Ібіці не тільки молоді особи, а й туристи з дітьми та пасажири похилого віку. Наш екіпаж уважно прослідкує за станом вашого здоров`я під час мандрівки.

Острів гарно виглядає у різні пори року та доби, тому можна подивитися на нього у різний час та кожного разу отримувати нові враження. Така екскурсія допоможе краще пізнати цей острів, відкрити для себе нові куточки, а потім детальніше дослідити їх на автомобілі. Крім того, ми запропонуємо індивідуальний маршрут пам’ятками, які цікаві вам найбільше, або можна покластися на смак пілота та отримати надзвичайно захопливу пригоду. Ми завжди уважно прислухаємося до побажань гостей, тому переконані, що політ на вертольоті принесе вам неймовірне задоволення!


Замовити послугу

Завдяки нашим спеціалістам ви зможете здійснити власну мрію, почувати себе захищеним чи організувати будь-який захід.

Ми готові запропонувати класичні та нестандартні рішення незалежно від складності ситуації – нашим майбутнім клієнтам залишилось тільки стати ними у теперішньому часі. Звертайтесь, разом ми знайдемо вихід із будь-якої ситуації!


Copyright © 2018 Imperial Life