Imperial Life

VIP консьерж сервіс

Прокат яхт

Ходити під парусом на Ібіці можна цілий рік, але найкращій час для цього – з квітня по вересень. Ласкаве сонечко, лазурні хвилі та відсутність сильного вітру приваблює пасажирів до міні-круїзу. До послуг наших гостей – вітрильні та моторні яхти, на яких усі бажаючі зможуть здійснити круїз мальовничими місцями цього чарівного острова. Кожне судно добре обладнано – комфортабельні каюти, кухня, душові тощо. Тому оренда яхти на Ібіці – це відмінний спосіб відпочити дружньою компанією.

Які можливості дає оренда яхти?

Це дуже незвичайний спосіб відсвяткувати ювілей, весілля та інші визначні події. Бризки води, відчуття повної свободи та подих вітру – це краще, ніж сидіти в ресторані. На яхті можна:

Подорож на яхті – це неймовірне задоволення, ви можете робити все, що завгодно. Днем – засмагати і поплавати, ввечері помилуватися красивим заходом, а вночі на вас чекає відпочинок у відкритому морі під наглядом професійної команди. Яхтинг на Ібіці залишить у вас незабутні враження.

Чому оренду яхти треба довірити саме нам?

Яхти за видами бувають різні, до того ж треба визначитись чи потрібно судно з командою, або ви зможе керувати ним самостійно. Ще слід враховувати розмір яхти, кількість людей, котрі будуть знаходитися на ній. Усі ці нюанси дуже важливі. Лише тоді, коли наш сервіс узгодить деталі, ми почнемо шукати судно вашої мрії бо прокат яхти на Ібіці дуже затребувана послуга. Рекомендуємо про всяк випадок орендувати судно з командою – навіть якщо в компанії є людина, котра вміє керувати яхтою, трапитися може усе. Команда надає можливість відчути себе в ролі капітана, але буде готова узяти керівництво яхти на себе якщо це буде необхідно.

До того ж, персонал добре знає усі куточки острова та складе оригінальний маршрут, який сподобається усім відпочивальникам. Можна орендувати яхту на будь-який термін – від декількох годин чи на всю відпустку. Ціни різні, але наш сервіс як завжди буде діяти в інтересах клієнта та підбере найцікавіший та найвигідніший варіант. Для кращого результату варто попередити про бажання орендувати яхту завчасно.


Замовити послугу

Завдяки нашим спеціалістам ви зможете здійснити власну мрію, почувати себе захищеним чи організувати будь-який захід.

Ми готові запропонувати класичні та нестандартні рішення незалежно від складності ситуації – нашим майбутнім клієнтам залишилось тільки стати ними у теперішньому часі. Звертайтесь, разом ми знайдемо вихід із будь-якої ситуації!


Copyright © 2018 Imperial Life