Imperial Life

VIP консьерж сервіс

Замовлення приватного борту з будь-якої точки світу в будь-яку точку світу

Поїздка повітряним транспортом – це дуже зручно та швидко. Але сервіс у деяких авіакомпаніях примушує бажати кращого, розклад польотів не співпадає з особистими планами, а велика кількість пасажирів – дратує. Особливо «приємною» обіцяє бути мандрівка літаком, якщо на борті є маленькі діти чи ви самі летите з малятами. Замовити літак Ібіца, варто в нашому сервісі тоді, коли ви цінуєте комфорт та власний час

Переваги замовлення приватного борту

Приватний літак із екіпажем популярна послуга серед приватних підприємців, діяльність яких потребує частих відряджень. Зірки чи просто відомі особистості також замовляють приватний борт. Переваг такого рішення багато, оскільки це:

Для тих, хто полюбляє літати з комфортом

Наш сервіс пропонує борти різних розмірів, які готові летіти у будь-який куточок світу. У нас проста оренда приватного літака – ціна на Ібіці не така вже велика за комфортний та безпечний політ. Вас гарантовано доставлять у місце призначення та повернуть назад із однаковим рівнем комфорту. Тому не має потреби додатково витрачати час, чи спілкуватися зі сторонніми людьми в літаку. Крім того, якщо ви не хочете афішувати свою подорож – це також ідеальне рішення.

Ще одна перевага – можливість орендувати борт за декілька годин до польоту, що дуже зручно при виникненні надзвичайних обставин, коли летіти треба негайно. Вартість польоту залежить від розміру та типу літака, кількості пасажирів та часу очікування. В будь-якому випадку ми зробимо усе щоб вам було комфортно.


Замовити послугу

Завдяки нашим спеціалістам ви зможете здійснити власну мрію, почувати себе захищеним чи організувати будь-який захід.

Ми готові запропонувати класичні та нестандартні рішення незалежно від складності ситуації – нашим майбутнім клієнтам залишилось тільки стати ними у теперішньому часі. Звертайтесь, разом ми знайдемо вихід із будь-якої ситуації!


Copyright © 2018 Imperial Life