Imperial Life

VIP консьерж сервіс

Статус «інкогніто»

Відомі особистості часто мріють про відпочинок на самоті – там, де їх ніхто не знає, де не будуть спалахувати фотокамерами та не виникне прохань про автограф. Найчастіше ця мрія збутися не може – слава стає важким тягарем та лишає спокою. Але якщо звернуться у наш сервіс – ми допоможемо організувати саме такий відпочинок. Тим паче, що така послуга стала актуальною не тільки для зірок.

Кому потрібен статус «інкогніто»?

Не тільки настирливі папараці здатні зруйнувати усі плани. Практично у кожної людини є знайомі з якими не хочеться зустрічатись. Зробити мандрівку «інкогніто» знадобиться тим, хто:

Статус «інкогніто» потрібен не тільки для відпочинку. Його часто замовляють, коли планується укладання важливої угоди. Будь-яка служба безпеки скаже, що для того, аби все пройшло ідеально, важливо щоб про плани знало якомога менше людей. Але конкуренти, як правило, не сплять і роблять усе для того, щоб ділова зустріч зірвалася. Наш сервіс зможе зробити так, що угода пройде в умовах найповнішої таємниці і буде успішною.

Хто вам буде потрібен?

Це VIP-послуга, в межах якої можна організувати будь-якій захід – від прихованого відпочинку до охорони від папараці. Найчастіше достатньо послуг охоронців, котрі подбають про безпеку та відгородять від особливо настирливих осіб. Але буває, що цього недостатньо – треба організувати відпочинок чи ділові переговори. Тоді знадобиться приватний літак, особистий автомобіль із водієм та охорона. Так можна гарантувати повну конфіденційність поїздки.

Ми в змозі захистити клієнта від небезпеки і організувати будь-який захід інкогніто. Душевний спокій – це все, що потрібно для справжнього відпочинку і ми це розуміємо. Немає приводу для хвилювань – якщо ви бажаєте зникнути для всіх на деякий час – ми вам у цьому допоможемо. Оренда будинку у затишному місці, власна охорона та обслуга якщо це знадобиться – вас ніхто не потурбує. Залишиться тільки вимкнути телефон та насолоджуватись тишею та спокоєм.


Замовити послугу

Завдяки нашим спеціалістам ви зможете здійснити власну мрію, почувати себе захищеним чи організувати будь-який захід.

Ми готові запропонувати класичні та нестандартні рішення незалежно від складності ситуації – нашим майбутнім клієнтам залишилось тільки стати ними у теперішньому часі. Звертайтесь, разом ми знайдемо вихід із будь-якої ситуації!


Copyright © 2018 Imperial Life